cs.gif  česky
en.gif  english
13. 12. 2017 » 0 °C
       
Blogy | Galerie | Teploměr | Studentská unie | Webmail | ČVUT | Partneři | Hledání | MyInfo

Novinky

Neteče teplá voda
Masařka - Tuesday, 24. July 2007 -  Komentáře [5]

Od 24. až do 28. července nepoteče teplá voda.

Doufám, že jsou z toho všichni nadšeni jako já.

Změna hesel
Masařka - Thursday, 5. July 2007 -  Komentáře [4]
Došlo ke změně zdroje hesel pro přihlašování na chaos, mail (pop3[s],imap[s] i smtp[s]).

Proto při přihlašování používejte heslo, které máte nastaveno zde pro přihlášení na web.

Pokud máte stále výchozí heslo, doporučujeme si ho změnit v menu \"Můj Profil\", změna se projeví na všech službách.
Prázdninový provoz na MK
Masařka - Saturday, 30. June 2007 -  Komentáře [7]
Menza přes prázdniny vydavá jen snídaně pro hotelové hosty, kam mohou studenti také, ale platí se hotelová cena.
Klub je celé prazdniny zavřen (a možna už zůstane napořád).
Pivnice bude celé prázniny otevřena každý den v týdnu.
Výměna prádla každou středu od 8:00 do 9:00 a od 13:30 do 14:30
SPRÁVCI POZOR!
Masařka - Tuesday, 26. June 2007 -  Komentáře [1]
Za pár dní se někteří z vás na prázdniny odstěhují. Prosíme tímto, aby jste klíče od svěřených místností odevzdali Magdě (H224) nebo Pavlovi (H304). Po prázdninách se vám klíče vrátí! Díky za spolupráci.
Recyklujte odpad (Sorting of waste)
Masařka - Monday, 11. June 2007 -  Komentáře
Upozorňujeme ubytované studenty, kteří nejsou lhostejní k životnímu prostředí, že papírový odpad (krabice, staré sešity ap.) je možno vyhodit do speciálních popelnic umístěných na dvoře koleje (vzadu u kuchyně).

Nejbližší speciální kontejnery na sklo najdete naproti Sinkuleho koleji nebo v ulici Šárecká (nad Masarykovou kolejí).

Call the students attenttion to possibility of sorting of paper (the old boxes, books etc.). It is possible to throw away this waste to the special dustbin in the courtyard (in the back of kitchen). For sorting of glass you can used special containers for glass opposite Sinkule's college or in the street Šárecká (on Masaryk's college).
Síťové karty s rychlostí 10Mbit/s
Masařka - Monday, 4. June 2007 -  Komentáře [1]
Uživatelé starších síťových karet (10Base-T standard) určitě zaznamenali v poslední době velmi pomalé načítání webových stránek a vysoký (70%) packetloss při odezvě ICMP packetů. Po posledním pátečním upgrade sítě tyto síťové karty už bohužel nemůžeme a nebudeme dále připojovat k síti. Všem uživatelům proto doporučujeme zakoupit nové síťové karty (min. 100Mbit/s).
Pár úprav na webu a upgrade sítě
Masařka - Saturday, 2. June 2007 -  Komentáře
Včera byla dokončena poslední fáze upgrade sítě Masařky výměnou centrálního switche a s tím spojené propojení s ostatními switchi přes optické kabely (viz topologie), omlouváme se tímto zpětně za včerejší delší výpadek.
Také byl mírně upraven web Masařky, proto nemusejí některé věci fungovat tak, jak by měly. Děláme na tom :) Pokud byste si všimli nějaké chyby hoďte mi sem prosím komentář.
Masařka - Friday, 11. May 2007 -  Komentáře
Detaily si můžete přečist na news nebo po přihlašení i zde na webnews :)
Masařka - Wednesday, 9. May 2007 -  Komentáře [1]
Mapový server na mk.cvut.cz byl znovu po přibližně čtyřech(!) letech znovu vzkříšen. Zatím je nový web ve stádiu vývoje, ale rád bych apeloval na Vás všechny, kteří byste chtěli pomoci se spravováním a tříděním rozsáhlé databáze map (cca 19GB), abyste se mi napsali krátký E-Mail. (Kladný vztah ke kartografii výhodou :) )

Server je navíc otevřen pro nové registrace a každý přihlášený uživatel má možnost nahrávat nové mapy, které budou po schválení roztříděny a dostupné pro veřejnost.
Masařka - Thursday, 26. April 2007 -  Komentáře
Tato novinka nezastupuje názory představenstva klubu Masařka, ale existuje jako vyjádření SiliconHillu, který využil bodu v uzavřené smlouvě mezi námi a SH a zažádal o propagaci na našich stránkách.

V sobotu 31.3.2007 byl v souladu se stanovami a interními předpisy Studentské unie ČVUT odvolán vedoucí projektu Audiovizuální centrum Silicon Hill, Radek Novotný.

Při kontrole vybavení projektu byly zjištěny následující skutečnosti: Odvolané vedení projektu ještě před svým odvoláním: zaregistrovalo novou doménu projektu, smazalo veškerá data včetně operačních systémů ze serverů projektu, zcizilo tvorbu vzniklou během tříleté činnosti projektu zcizilo spotřební materiál z prostor klubu, včetně datových nosičů. Po odvolání vedení AVC lidé z odvolaného vedení neoprávněně šířili dezinformaci, že byl projekt AVC SH ukončen, k čemuž neměli právo a čímž poškodili dobré jméno klubu Silicon Hill.

Zbyněk Čech
předseda klubu Silicon Hill
s podporou představenstva klubu Silicon Hill

Usnesení: Schválení tiskového prohlášení. (22:49)
Hlasování: Pro 10, proti 1, zdržel se 4
Schváleno.


Zbyněk Čech přednesl seznam faktů, která jsou jasná a kvůli spekulacím je potřebné je schválit představenstvem, aby nebyly dále zpochybňovány. Představenstvo seznam prodiskutovalo a v jednotlivých formulacích dotáhlo.

Fakta:
AVC mělo poslední rok nabídku stát se samostatným klubem, tato jim byla několikrát připomínána, naposledy počátkem února 2007. Vedení SH se pokoušelo řešit problém smírčí cestou s vedením AVC posledních 6 měsíců. Jediným zásahem Zbyňka Čecha vůči AVC v této kauze bylo odvolání vedoucího projektu AVC SH. Bývalé vedení projektu ještě před svým odvoláním připravilo diverzní akci, kde zcizilo veškerá data, jenž byla během projektu vytvořena s výjimkou výsledných videí. Bývalé vedení používalo ve studiu ilegální software. Bývalé vedení přechovávalo ilegální obsah na serverech klubu.
Usnesení: Představenstvo schvaluje fakta v kauze AVC
Hlasování: Pro 11, proti 1, zdržel se 3
Schváleno.

Kalendář akcí na Masařce

Masařkaon

fb

Nejčtenější ...

» Síťová TV
» Menza
» Správci
» Masařka
» Kolej
» Síťové FAQ
» Sport
» Studentský klub
» Síť
» Kontakty

Ankety ...

Jak často navštěvujete naše webové stránky?
(9) Prakticky každý den
(13) Alespoň jednou týdně
(12) Jen když potřebuji provést změnu v profilu
Celkem hlasů: 513
více anket ...