cs.gif  česky
en.gif  english
24. 1. 2019 » 0 °C
       
Galerie | Teploměr | Studentská unie | Webmail | ČVUT | Partneři | Hledání | MyInfo

Novinky

- Sunday, 2. November 2008 -  Komentáře
Nový playlist s aktuálními streamovanými programy je ke stažení zde.

Pro používání streamované televize není playlist potřeba, stačí spouštět vlc s parametrem vlc.exe -S sap nebo jej zapnout po spuštění vlc v menu Playlist - Aditional Sources - SAP Announcements.
Streamovaná televize
- Saturday, 1. November 2008 -  Komentáře [2]
Z důvodu přechodu z testovacích multiplexů A a B na nové multiplexy Síť 1 a 2 nefungovala včera a dnes streamovaná televize. Předpokládáme, že se budou vyskytovat ještě nějaká restarty, takže můžete očekávat výpadky i zítra. DVBgrab plánujeme spustit zítra večer, jakmile se povede odladit oba multiplexy. Momentálně funguje jen Síť 1 (veřejnoprávní televize a radiové stanice). Zítra také vydáme novou verzi statického playlistu pro ty, kteří nepoužívají dynamické načítání pomocí SAPu.
Členské příspěvky za zimní semestr 2008/2009
- Thursday, 25. September 2008 -  Komentáře
Chtěli bychom připomenout všem stávajícím i novým členům, že termín pro zaplacení členského příspěvku za zimní semestr je do 15. října. Instrukce, jak zaplatit, najdete v sekci FAQ. Děkujeme.
We would like to remind you, that you have to pay your club membership fee for the winter semester until 15th of october. There are instructions of how to pay on our website in the section FAQ. Thank you.
- Tuesday, 26. August 2008 -  Komentáře
Po nezvykle dlouhé době jsme dnes obnovili funkčnost serveru DVBgrab. Je možné, že se vyskytnou nějaké krátké výpadky, takže považujte zatím provoz za testovací. Nicméně zatím to vypadá nadějně. Další informace (pokud budou) se objeví v komentářích.
Správci místností přes prázdniny
- Tuesday, 24. June 2008 -  Komentáře [2]
Prosíme všechny správce, kteří nemají prázdninové ubytování, aby své klíče od místností odevzdali na recepci, případně donesli členům představenstva klubu!
Správci,kteří mění během prázdnin pokoj, nechť to oznámí členům představenstva klubu.
Seznam správců bude během prvního týdne prázdnin zaktualizován.
DVBgrab mimo provoz
- Wednesday, 4. June 2008 -  Komentáře
Služba DVBgrab byla dnes ráno zastavena z důvodu vadného disku na serveru, na kterém jsou graby uloženy. Zjišťujeme, zda-li bude možné data obnovit a pokusíme se službu brzy opět spustit. Kvůli restartům serveru je možné, že se vyskytnou krátké výpadky streamované televize.
Boxovací pytel
- Monday, 5. May 2008 -  Komentáře [1]
V místnosti J282 (tělocvična) je nově umístěn boxovací pytel. K procvičení jsou v místnosti též dvoje švihadla. Správce místnosti: Pavel Nováček, H304.
- Tuesday, 22. April 2008 -  Komentáře
Do kuchyně H374 bylo zakoupeno nové nádobí, pro podrobnosti si prohlédněte dokument s pravidly.
Máte-li zájem využívat (a nechat koupit) další nádobí, napište a po uvážení jej možná pořídíme.

Pokud spravujete kuchyni a chcete zakoupit nějaké nádobí, vzneste oficiální dotaz na představenstvo klubu Masařka.
New utensils were bought to kitchen H374. Read kitchen rules for details.
If you want to use utensils that are not in the list, let me know and I will buy them if they're worth that

If you are a provider of kitchen key and want to buy new utensils, feel free to contact the board of directors of club Masařka.
Kolárna - dodatek
- Wednesday, 9. April 2008 -  Komentáře
Kdo máte v kolárně uskladněné kolo nebo nějaké jiné věci a nebudete si pořizovat nový klíč, domluvte se s panem Červeným na jejich vyzvednutí. Věci, které tam zůstanou a nikdo se k nim nebude hlásit, budou přemístěny do jiného skladu nebo vyhozeny.
Kolárna
- Tuesday, 8. April 2008 -  Komentáře
Byla vyměněna vložka ve dveřích kolárny a jsou udělány nové klíče. Zajemcům o využívání místnosti klíč na vratnou zálohu 250 Kč zapůjčí pan Červený (S241) v pracovní dny od 8:00 do 14:00. Student má povinnost vrátit klíč nejpozději v den svého odchodu z koleje.
The locks from the bicycle storage room has been changed. If you are interested in using the storage, you have to visit Mr. Červený on room S241 and bring with you 250CZK. You can come every week-day from 8am to 2pm. If you will leave the dormitory you are obliged to return your key back.

Kalendář akcí na Masařce

Masařkaon

fb

Nejčtenější ...

»
» Masařka
» Správci
» Síťové FAQ
» Menza
» Kolej
» Sport
» Studentský klub
» Síť
» Kontakty

Ankety ...

Celkem hlasů:
více anket ...