cs.gif  česky
en.gif  english
24. 1. 2019 » 0 °C
       
Galerie | Teploměr | Studentská unie | Webmail | ČVUT | Partneři | Hledání | MyInfo

Novinky

Členské příspěvky za zimní semestr 2009/2010
- Sunday, 4. October 2009 -  Komentáře
Chtěli bychom připomenout všem stávajícím i novým členům, že termín pro zaplacení členského příspěvku za zimní semestr je do 15. října. Instrukce, jak zaplatit, najdete v sekci FAQ. Děkujeme.
We would like to remind you, that you have to pay your club membership fee for the winter semester until 15th of october. There are instructions how to pay on our website in the section FAQ. Thank you.
- Friday, 11. September 2009 -  Komentáře [3]
Dnešním dnem platí pro návštěvu kulturní místnosti nová pravidla, která byla proti těm starým částečně upravena. Novinkou je doba, na kterou se můžete do místnosti rezervovat. Karta Vám bude vydána pouze v době od 6:00 do 22:00. Pokud bude v kulturní místnosti zjištěno porušování nočního klidu, případně poškozování majetku klubu Masařka, budou návštěvníkům místnosti zablokován přístup do rezervací a do kulturní místnosti. Děkujeme za pochopení.
- Wednesday, 22. July 2009 -  Komentáře
Plánujeme v nejbližší době nasadit do provozu nový ethernetový teploměr, který nahradí stávající teplomer.mk.cvut.cz. Testovací verzi nového rozhraní můžete nalézt na papouch.mk.cvut.cz (dočasná podoba, dokud nebude nový web).

Chtěli bychom Vám nabídnout možnost se podílet na realizaci nových webových stránek (backend v PHP i jejich design). Pokud máte pocit, že máte nějaké zkušenosti s tvorbou takovéhoto webu a rádi byste pomohli, neváhejte napsat na admin@mk.cvut.cz a my Vám poskytneme další informace.

Základní požadavky by tedy byly - přehledné statistiky přibližně stejně jako na webu "starého" teploměru. Základem by bylo napsat vlastní, nebo využít existující knihovnu, na kreslení průběhů teploty a vlhkosti v různých časových intervalech. Plánujeme v budoucnu nasadit na koleji více čidel, takže by se dalo také porovnávat hodnoty z různých částí koleje.
Ceny letního ubytování pro studenty přecházející z Bc. do Mgr. studia
- Wednesday, 1. July 2009 -  Komentáře
Kdo ukončil Bc. nebo Mgr. studium a požádal o prázdninové ubytovaní + bude pokračovat dále ve studiu, musí co nejdříve dodat potvrzení o přijetí k dalšímu studiu nebo jiný doklad do ubytovací kanceláře na Strahov, aby mohl od 3.7.09 bydlet za snížené prázdninové kolejné, jinak bude stále platit samopláteckou cenu !

Kdo takové potvrzení ještě nemá, musí platit cenu samopláteckou. Pokud při nástupu na kolej (na podzim) donese potvrzení o přijetí s tím, že platil přes prázdniny právě cenu samopláteckou, bude mu rozdíl od studentského letního ubytování vrácen (buď v hotovosti nebo jako přeplatek na účet SUZ). O toto je ale nutné při nástupu v září požádat.

Shrnutí: ukončil(a) jste Bc. nebo Mgr. - 3 dny po SZZ máte cenu kolejného, potom jste samoplátce do 3.7., pokud dáte potvrzení včas - od 3.7. máte snížené kolejné.
Informace k odstěhování a výše kauce
- Wednesday, 17. June 2009 -  Komentáře
Ti co mají rezervaci na přístí rok, tak se zvýšila aukce (jistina) z 2000 na 2500, takže když se budete odstěhovávat doporučuji doplatit 500 a je to bez starostí. Jinak termín kdy má být uhrazena jistina je do konce srpna.

Odstěhovat se můžete kdykoli, jen je třeba zajít za Vedoucí ubytovacího úseku: Mgr. Danou Pomajslovou pokoj S238, zkontroluje pokoj, sepíše s Vámi předávací protokol a můžete jet.
Letní správce stolního tenisu
- Tuesday, 16. June 2009 -  Komentáře
Hledám dobrovolníka/dobrovolnici na správu místnosti se stolním tenisem v průběhu letních prázdnin 2009. Zájemci pište na mail Masařky, zajděte za mnou (H318), nebo volejte.
Vyklízení skladů!
- Tuesday, 16. June 2009 -  Komentáře
Před koncem tohoto semestru je nutné vyklidit všechny sklady, ve kterých jsou věci bez označení a jmenovky. Neoznačené věci budou zlikvidovány dne 25.6. Případné dotazy směřujte na správce skladů!
Náklady na zajištění požární bezpečnosti koleje
- Tuesday, 16. June 2009 -  Komentáře
Touto cestou informujeme všechny ubytované, že z peněz, které jsou určeny na zlepšení vybavení koleje a s kterými může nakládat studentská samospráva, byla použita naprosto zbytečně částka přes 15 000 Kč na zajištění a obnovení zničeného požárního značení a zařízení (především vystříkaných hasicích přístrojů). Žádáme do budoucna ubytované o spolupráci při dopadení viníků.
Rezervace koleje na přístí rok
- Sunday, 31. May 2009 -  Komentáře
Rezervace koleje na přístí rok

Informace k rezervacím: info_rezervace_2009

Postup pro zadávání rezervací: postup_rezervaci_2009

rezervaci provádějte zde: rezervace_2009 - uživatelské jméno a heslo stejné jako od systému KOS.

termín: 01.06. - 10.06.2009

rezervace ubytovaných studentů ČVUT v zóně do prázdnin se zájmem o ubytování 2009/2010 do prázdnin na svůj pokoj. Rezervace bude provedena na termín od 14.9.2009 do 2.7.2010.

termín: 11.06. - 21.06.2009

rezervace ubytovaných studentů ČVUT v zóně do prázdnin se zájmem o ubytování 2009/2010 do prázdnin na jiný pokoj v zóně do prázdnin v rámci všech kolejí ČVUT. V tomto termínu se Vám nabízí jen doposud neobsazená lůžka v zóně do prázdnin. Rezervace bude provedena na termín od 14.9.2009 do 2.7.2010.

REZERVACE PRO KAŽDOU Z PŘÍSLUŠNÝCH KATEGORIÍ BUDOU PŘÍSTUPNÉ VŽDY OD PRVNÍHO DNE OBDOBÍ OD 12:00
Schránka na dotazy v menze
- Friday, 29. May 2009 -  Komentáře
Schránka na zprávy, dotazy, pochvaly nebo stížnosti je již několik týdnů opět v provozu. Pokud máte cokoliv, co byste rádi sdělili vedení stravovacího úseku, tak tak můžete učinit zde. Papír s reakcemi vedení je při vstupu do menzy, hned vedle nástěnky.

Kalendář akcí na Masařce

Masařkaon

fb

Nejčtenější ...

»
» Masařka
» Správci
» Síťové FAQ
» Menza
» Kolej
» Sport
» Studentský klub
» Síť
» Kontakty

Ankety ...

Celkem hlasů:
více anket ...