cs.gif  česky
en.gif  english
19. 10. 2017 » 0 °C
       
Blogy | Galerie | Teploměr | Studentská unie | Webmail | ČVUT | Partneři | Hledání | MyInfo

Novinky

Rezervace – odeslání emailu o nedostatku aktiv na účtu./Reservations - email about lack of deposit
Lukas Kostensky - Monday, 1. August 2016 -  Komentáře
Došlo k systémové chybě a byl odeslán email o nedostatku finančních aktiv klientům bydlících na kolejích ČVUT, který se bohužel nezakládal na přesných informacích. Z celkového množství cca 1000 klientů, kterým byly informace odeslány, bylo cca 200 chybných, tito klienti řádně splnili podmínky rezervace a tento email neměly obdržet. Aktuálně situaci řešíme. Podstatná informace je, že nikomu nebyla rezervace zrušena! Omlouváme se za vniklé problémy. SUZ ČVUT
Due to a system error an email was sent out reporting lack of funds to clients living in dormitories of the Czech Technical University in Prague which unfortunately was not based on accurate information. Approximately 200 emails, out of the total amount of about 1,000 sent to clients, were erroneous; these clients duly fulfilled the conditions of the reservation and should not have received this email. We are currently addressing this issue. We can confirm that no reservation has been cancelled! We apologise for any inconvenience caused. SUZ ČVUT
Akce Kulový blesk / Lightning bolt action
Petr Prazak - Friday, 24. June 2016 -  Komentáře
STĚHOVÁNÍ
Žádáme všechny studenty, kteří pokračují v ubytování i o prázdninách a musí se přestěhovat na jiný pokoj, aby tak neprodleně učinili. Seznam plánovaných stěhování s daty od kdy je možné se přestěhovat, Vám poskytne recepce MK. Všichni studenti, kteří se musí přestěhovat budou informováni prostřednictvím e-mailu. Všechny náležitosti spojené s přestěhováním se provádějí na recepci MK, kde se vrátí nebo vymění: čipová karta, kolejenka a klíče od pokoje. ODCHOD Z KOLEJE
Studenti, kteří na koleji nezůstávají o prázdninách, se musí vystěhovat do pátku 1.7.2016 do 10:00 hodin. Pokoje předávejte uklizené, odpadky odneste do kontejneru na dvoře. V opačném případě Vám bude z kauce účtován poplatek za mimořádný úklid.

Děkujeme za pochopení, spolupráci a přejeme Vám krásné prázdniny!
Vedení MK.
Moving to another room
We are asking all students which continues with accommodation during summer holidays and have to move to another room to do so as soon as possible. List of dates of availability of rooms is on reception. All involved in the moving will be notified with email. All tasks that needs to be done for moving are processed on reception - change of room keys, chipcard and accommodation ID. Leaving the dorm
All students that are leaving for summer holidays have to move out before Friday the 1st of July 10 a.m.  Leave the rooms cleaned, take out the garbage (the container for garbage is in the yard). If you leave the room with mess in it, you will be charged with a cleaning fine.

Thank you for understanding and have a nice holidays,
Management of MK.
Upozornění na letní změny / Notice: Summer changes
Petr Prazak - Sunday, 19. June 2016 -  Komentáře
1) Uřední hodiny skladu prádla budou přes léto: v ÚTERÝ sudý týden 8-9 hodin.
2) Od nového akademického roku došlo ke zvýšení ubytovací jistoty na 3000 Kč, je tedy potřeba ji do 27.6.  doplatit, jinak vaše rezervace propadne.
1) Office hours of the bed clothes will be every even weeks tuesday from 8 a.m. to 9 a.m.
2) Accommodation deposit is increased to CZK 3,000 for next academic year, you need it to pay it up before 27.6. or your reservation for next academic year will be canceled.
Vykolejení/Grill party
Lukas Kostensky - Saturday, 18. June 2016 -  Komentáře
V pátek 24.6.2016 se uskuteční Vykolejení při grilu na Masarykově koleji.
Grill party in Friday (24th of June) at Grill centrum at Masarykova dormitory.
Vypadky site/Network disconnections
Lukas Kostensky - Sunday, 12. June 2016 -  Komentáře
Behem dnesniho odpoledne muze dojit k vypadkum site, kvuli praci na siti.During today afternoon can some disconnections occure because of work on network.
Maydej 2016
Lukas Kostensky - Thursday, 12. May 2016 -  Komentáře
Masařka v spolupráci s dalšími klubmi SU ČVUT v sobotu 14.5.2016 oranizuje sportovně-kulturní akci na Kotlářce (cca. 5 minut od koleje). Aby jsme akci zvládli připravit potřebujeme dobrovolníki, kteří nám pomohou.
Pokud chceš na akci pomoct (odměnov budou žetony za čas, který na akci budeš pomáhat), zapiš se do formuláře http:/goo.gl/forms/uvWmLwnFrt a přijď dnes večer do klubovne (R504) v 19:00.
Great sport-culture event MayDej 2016 this saturday! Come and play footbal, voleyball or quidditch. Gather your friends and register today at www.maydej.cz If you are couch potato, roll yourself out under beer faucet and grill.

As usual, this event is from students for students and that means, we need volunteers! If you would like to help, fill please our contact form http:/goo.gl/forms/uvWmLwnFrt You will get some advantages and won't starve wink emoticon
WiFi
Lukas Kostensky - Thursday, 28. April 2016 -  Komentáře
Od dnes by měli být pokrytý všechny studentské pokoje na koleji WiFi signálem. Připojení bude prozatím fungovat lidem se zaregistrovaným WiFi adaptérem ve VLAN8 (dříve WiFi ve studovně), uživatelům se zařízením registrovaným pouze na vlastní WiFi to nepůjde. Pokud chcete wifi využívat, pošlete WiFi MAC adresu zařízení, které chcete připojit na email admin@mk.cvut.cz nebo přijdete osobně počas úředních hodin do office (Y416).
SSID:MasarkaTest
Heslo:testovaciprovoz
Pokud máte s připojením potíže dejte nám vědět.
All students rooms should be now covered by WiFi. This connection will for now work just for users which have registered their WiFi device in VLAN8 (a.k.a. for the "old" Study room WiFi), it will not work for users which have their WiFi devices registered to use only on their own WiFis. If you would like to use wifi, send us WiFi MAC addresses of devices you would like to use via email admin@mk.cvut.cz or come during office hours to our office (Y416).
SSID:MasarkaTest
Password:testovaciprovoz
If you have any troubles with connection, contact us.
Lukas Kostensky - Tuesday, 22. March 2016 -  Komentáře
Ve středu 23.3.2016 se uskuteční Velikonoční párty v Studentském klubu. Začátek o 19:00. Prvních 100 piv zdarma.
Easter party in Student club at 7pm, 23th of March (Wednesday). First 100 beers for free.
Preventivní dezinsekce / Preventive disinsectization
Nicole Slegrova - Sunday, 28. February 2016 -  Komentáře
Ve čtvrtek 10.3.2016 v 9 hodin dopoledne bude probíhat na koleji plošná preventivní dezinsekce všech prostor. Připravte se na návštěvu technika a dbejte jeho pokynů.
There will be preventive disinsectization on Thursday 10.3.2016 in 9a.m. . You should be ready for technician arrival and please follow given orders.
Pripomenuti terminu na zaplaceni / Deadline recall
Petr Prazak - Friday, 26. February 2016 -  Komentáře
Připomínáme, že již tuto neděli 28.02.2016 dojde k zablokování účtu členům, kteří dosud nezaplatili. (nevztahuje se na nove registrovane v 2 tydenni lhute).
V současnosti zaplatila necela polovina očekávaných členů, čím dříve zaplatíte tím dříve bude možno dokoupit další WiFi AP a vyměnit dosluhující hardware..

Vice informaci zde: http://mk.cvut.cz/cs/content/sit_faq#platba
We recall that this Sunday, February 28, 2016 acounts of all users without payed membership fee will be blocked. (Not applicable to newly registered users in 2-week period).
Currently, less than half of the expected amount of members have paid, the sooner you pay the sooner we will be able to buy a WiFi AP and replace obsolete hardware.   More infermation there: http://mk.cvut.cz/en/content/sit_faq#platba

Kalendář akcí na Masařce

Masařkaon

fb

Nejčtenější ...

» Síťová TV
» Menza
» Správci
» Masařka
» Kolej
» Síťové FAQ
» Sport
» Studentský klub
» Síť
» Kontakty

Ankety ...

Jste spokojeni s kvalitou, množstvím a cenou jídel v menze?
(10) Určitě ano
(22) Spíše ano
(10) Spíše ne
(17) Určitě ne
(8) Nechodím do menzy
(2) Nevím
Celkem hlasů: 444
více anket ...