cs.gif  česky
en.gif  english
19. 10. 2017 » 0 °C
       
Blogy | Galerie | Teploměr | Studentská unie | Webmail | ČVUT | Partneři | Hledání | MyInfo

Novinky

Krádeže nádobí v menze MK
- Thursday, 26. November 2009 -  Komentáře [9]
Z mezny MK neustále mizí nádobí, které se pak objevuje na pokojích ubytovaných studentů. Upozorňujeme studenty, že prostor menzy je monitorován kamerou. Snímky mohou sloužit k usvědčení vinníka.
- Wednesday, 18. November 2009 -  Komentáře
Dnešním dnem počínaje můžete hlasovat pro své kandidáty. Volební programy a kandidátky jsou na adrese volby.mk.cvut.cz, kde můžete také odevzdat svůj hlas. Hlasování končí 26. 11. 2009 v 20:00. Vytištěné kandidátky budou také k nahlédnutí ve vestibulu koleje. Díky za Váš čas.
- Tuesday, 17. November 2009 -  Komentáře [2]
Zápis z jednání dne 12. 11. 2009 viz přiložený soubor Zapis_jednani_se_studenty_ceny_kolejneho.doc
Kontrola budovy statikem
- Friday, 13. November 2009 -  Komentáře [4]
Kvůli plánované výstavbě a rozšíření linky A pražského metra právě probíhá kontrola budovy statikem. Je možné, že statik navštíví i Váš pokoj nebo buňku. Bude vždy v doprovodu zaměstnance koleje. Děkujeme za pochopení.
- Wednesday, 11. November 2009 -  Komentáře
Chtěli bychom upozornit, že máte posledních několik dní na podání Vašich kandidátek. Přihlášky musíte podat do 17. 11. 2009. Více informací najdete v odkazu výše [pdf].
Petice za nezdražování koleje
- Wednesday, 11. November 2009 -  Komentáře
Tak tady je link na petici za nezdražování koleje. Klidně to šiřte i lidem co nejsou na MK, ale podmínka je, aby byli studenti ČVUT a obyvatelé kolejí SUZ. http://www.petice.nazory.cz/petice/petice-detail.php?id=269
Iniciativa Nespokojená Masárna
- Wednesday, 4. November 2009 -  Komentáře [1]
Ahoj,
po rozhovoru s několika kamarády a spolubydlícími na koleji jsme dospěli k názoru, že koleji se nevede vůbec dobře. Když máme nějaký problém jako rozbitá lednička či světlo, tak jako jedinou odpověď co dostanem je, že nejsou peníze.
Chce to s tím něco dělat, někoho upozornit. Proto prosím jestli Vás na koleji něco trápí napište nějaký stručný soupis problémů, nebo věcí které Vás nejvíce žerou. Doufám, že když se nás sejde víc začne se to konečně řešit.
Připravili jsme pro vás vzor v Excelu (ke stažení zde), kam bude asi problémy nejjednodušší psát, tak to prosím udělejte taky tak. Jo a nezapomínejte na jména. Nemáme se proč stydět, že upozorňujeme na "prasklou zářivku“ na jedné z nejdražších kolejí v Praze. Rádi bychom z toho vytvořili jakýsi seznam a ten poskytli hospodářce k řešení, když jako jednotlivcům se problémy řešit nedaří, tak to snad nějakou váhu mít bude.

Mail mi posílejte sím na nespokojena.masarna(at)seznam.cz a hlavně to prosím posílejte dál s kým jste v kontatku. Snad to nebude zbytečná práce...

Za Nespokojenou Masárnu Michal Chudožilov
Zdražení kolejného?
- Wednesday, 4. November 2009 -  Komentáře [3]
Od 1.1.2010 je plánované zdražení kolejného na kolejích ČVUT o 6.4%. Důvodem zdražení je prý změna sazby DPH za služby a inflace za rok 2009.

Dle scénáře ubytování je oprávněné zdražení až od 1.2.2010, a to o inflaci (když překročí 5%) nebo změnu sazby DPH.

1. momentálně je téměř nulová inflace za rok 2009 (podloženo neoficiální informací ze statistického úřadu)
2. sazba DPH se u služeb zvedne jenom o 1%

Na Facebooku byla vytvořena skupina proti neoprávněnému zdražování: http://www.facebook.com/group.php?gid=311204025709 .
Cílem téhle skupiny je prosadit (dle ubytovacího scénáře oddíl V., odstavec 4), aby se kolejné zvedlo maximálně o výši DPH a to až od 1.2.2010, pokud inflace nepřekročí 5%.

Přidejte se do skupiny a rozešlete taky všem přátelům bydlícím na kolejích ČVUT. Když se nás přidá dostatečné množství do 18.11.2009 (zasedání AS ČVUT), bude to mít nějakou váhu.

V budoucnu bude možná sepsána i petice.
Topení na pokojích
- Sunday, 25. October 2009 -  Komentáře [4]
Na poslední schůzi představenstva klubu Masařka a zástupců vedení Masarykovy koleje bylo ujednáno následující: Student, který se domnívá, že jeho pokoj není dostatečně vytopen, skutečnost oznámí vedení MK. Na pokojích bude přeměřována teplota a překontrolováno, zda není topení zavzdušněné.
- Monday, 19. October 2009 -  Komentáře
Dosavadní předseda klubu Masařka Jaroslav Hřebeček vyhlašuje v souladu se Stanovami SU a dle vnitřních předpisů klubu Masařka volby do představenstva klubu Masařka. Členové klubu mohou podat svoji kandidaturu do 17. 11. 2009. Více informací najdete zde.

Kalendář akcí na Masařce

Masařkaon

fb

Nejčtenější ...

» Síťová TV
» Menza
» Správci
» Masařka
» Kolej
» Síťové FAQ
» Sport
» Studentský klub
» Síť
» Kontakty

Ankety ...

Jste spokojeni s kvalitou, množstvím a cenou jídel v menze?
(10) Určitě ano
(22) Spíše ano
(10) Spíše ne
(17) Určitě ne
(8) Nechodím do menzy
(2) Nevím
Celkem hlasů: 444
více anket ...