cs.gif  česky
en.gif  english
13. 12. 2017 » 0 °C
       
Blogy | Galerie | Teploměr | Studentská unie | Webmail | ČVUT | Partneři | Hledání | MyInfo

Novinky

Anketa na večeře v menze o víkendech
- Thursday, 17. December 2009 -  Komentáře [4]
Dnes jsem v menze objevil anketu na téma znovuzavedení večeří u nás na koleji o víkendech. Anketní lístky jsou hned u schránky kam se vhazují, za dveřmi do menzy a dají se odevzdat na recepci nebo vhodit do připravené schránky v menze.
- Friday, 4. December 2009 -  Komentáře
Kdy: Čtvrtek 10. 12. 2009 , 13:00 - 14:30
Kde: Učebna 03, 4. NP, NTK, Technická 6, Praha 6 (vstup do budovy NTK je na průkazku ČVUT)
Přednášející: PhDr. Ludmila Tichá, Ústřední knihovna ČVUT
Na seminář se prosím přihlaste pomocí následujícího formuláře - knihovny.cvut.cz/studium/prihlaska/formular.html
Plánovaný konec podpory síťových prvků s rychlostí 10Mbit/s
- Saturday, 28. November 2009 -  Komentáře
Od ledna 2010 plánujeme ukončit podporu starých síťových karet s maximální rychlostí 10Mbit/s. Pokud vlastníte takovouto kartu, nebo jiný prvek, bude nutné ji vyměnit za novější typ. Pokud nevíte, jakou kartu ve svém PC/notebooku máte, nejspíše to najdete na stránkách výrobce nebo prodejce Vašeho počítače. Pokud ani pak nezjistíte, jakou maximální rychlost Vaše karta podporuje, napište nám na admin@mk.cvut.cz. Tato změna se dotkne jen velmi malého procenta z Vás. Reálně se to může týkat těch z Vás, kdo vlastníte počítače starší více než pět let.
Krádeže nádobí v menze MK
- Thursday, 26. November 2009 -  Komentáře [9]
Z mezny MK neustále mizí nádobí, které se pak objevuje na pokojích ubytovaných studentů. Upozorňujeme studenty, že prostor menzy je monitorován kamerou. Snímky mohou sloužit k usvědčení vinníka.
- Wednesday, 18. November 2009 -  Komentáře
Dnešním dnem počínaje můžete hlasovat pro své kandidáty. Volební programy a kandidátky jsou na adrese volby.mk.cvut.cz, kde můžete také odevzdat svůj hlas. Hlasování končí 26. 11. 2009 v 20:00. Vytištěné kandidátky budou také k nahlédnutí ve vestibulu koleje. Díky za Váš čas.
- Tuesday, 17. November 2009 -  Komentáře [2]
Zápis z jednání dne 12. 11. 2009 viz přiložený soubor Zapis_jednani_se_studenty_ceny_kolejneho.doc
Kontrola budovy statikem
- Friday, 13. November 2009 -  Komentáře [4]
Kvůli plánované výstavbě a rozšíření linky A pražského metra právě probíhá kontrola budovy statikem. Je možné, že statik navštíví i Váš pokoj nebo buňku. Bude vždy v doprovodu zaměstnance koleje. Děkujeme za pochopení.
- Wednesday, 11. November 2009 -  Komentáře
Chtěli bychom upozornit, že máte posledních několik dní na podání Vašich kandidátek. Přihlášky musíte podat do 17. 11. 2009. Více informací najdete v odkazu výše [pdf].
Petice za nezdražování koleje
- Wednesday, 11. November 2009 -  Komentáře
Tak tady je link na petici za nezdražování koleje. Klidně to šiřte i lidem co nejsou na MK, ale podmínka je, aby byli studenti ČVUT a obyvatelé kolejí SUZ. http://www.petice.nazory.cz/petice/petice-detail.php?id=269
Iniciativa Nespokojená Masárna
- Wednesday, 4. November 2009 -  Komentáře [1]
Ahoj,
po rozhovoru s několika kamarády a spolubydlícími na koleji jsme dospěli k názoru, že koleji se nevede vůbec dobře. Když máme nějaký problém jako rozbitá lednička či světlo, tak jako jedinou odpověď co dostanem je, že nejsou peníze.
Chce to s tím něco dělat, někoho upozornit. Proto prosím jestli Vás na koleji něco trápí napište nějaký stručný soupis problémů, nebo věcí které Vás nejvíce žerou. Doufám, že když se nás sejde víc začne se to konečně řešit.
Připravili jsme pro vás vzor v Excelu (ke stažení zde), kam bude asi problémy nejjednodušší psát, tak to prosím udělejte taky tak. Jo a nezapomínejte na jména. Nemáme se proč stydět, že upozorňujeme na "prasklou zářivku“ na jedné z nejdražších kolejí v Praze. Rádi bychom z toho vytvořili jakýsi seznam a ten poskytli hospodářce k řešení, když jako jednotlivcům se problémy řešit nedaří, tak to snad nějakou váhu mít bude.

Mail mi posílejte sím na nespokojena.masarna(at)seznam.cz a hlavně to prosím posílejte dál s kým jste v kontatku. Snad to nebude zbytečná práce...

Za Nespokojenou Masárnu Michal Chudožilov

Kalendář akcí na Masařce

Masařkaon

fb

Nejčtenější ...

» Síťová TV
» Menza
» Správci
» Masařka
» Kolej
» Síťové FAQ
» Sport
» Studentský klub
» Síť
» Kontakty

Ankety ...

Jak často navštěvujete naše webové stránky?
(9) Prakticky každý den
(13) Alespoň jednou týdně
(12) Jen když potřebuji provést změnu v profilu
Celkem hlasů: 513
více anket ...